Babbacombe Model Village – це мініатюрний світ площею у півтора гектара, де зображене життя та історія британців. Фото зі сплячим пухнастиком опублікували в офіційних соцмережах парку.

Зверніть увагу Здорова шкіра та сяюча шерсть кота: видимий результат за 3 тижні з Purina ONE®

Кіт на галявині мініатюр

Білосніжний кіт обрав для сну крихітну модель вулиці Королівського Півмісяця (англ. – Royal Crescent) англійського міста Бат. Він вмостився на штучному газончику, оточеному парканцем.

Поруч із ним встановлені маленькі люди, автомобілі та навіть велосипедисти. Музей підійшов до публікації із гумором і написав, що це останнє, що думали зустріти мешканці містечка Бат в неділю вранці.


Живий великий кіт і пластикові мініатюри / Фото з інстаграму babbacombemodelvillage

Користувачі соцмереж одразу ж підхопили жарт і почали робити меми. Так, на порталі Reddit навіть оголосили батл на найсмішнішу картинку. Переможця визначать лайки. Пропонуємо декілька смішних варіацій мему.

Меми із котом, що заснув на галявині мініатюр / Зображення з Reddit

Повний текст публікації babbacombemodelvillage

The giant cat is enjoying the morning sun but this was the last thing the little folk thought they would stumble across during their Sunday morning walk around the grounds of The Royal Crescent.

Погляньте Кішка носить окуляри, щоб допомогти дітям подолати сором – наймиліші фото

У парк часто заглядають тварини і заважають "життю мешканців"

Парк мініатюр не вперше ділиться фото тваринок, які випадково (а може, і ні) опиняються на галявинах. У 2018 році до музею завітала качка з крихітними каченятами.

Вони скупалися в озерці навколо пластикових фігурок, і пройшлися футбольним полем, заважаючи "гравцям".


Качка і її діти заважають грати у футбол / Фото з твітеру babbacombemodelvillage


Качка і її малюки біля озера / Фото з твітеру babbacombemodelvillage

Іншим разом у музей мініатюр заліз смугастий котик. Він "поспілкувався" з робітниками, місцевими мешканцями і захотів поспати просто на даху вілли.

Кіт у музеї мініатюр / Фото з твітеру georginasally, MarkFWSM, TelegraphPics