Purina ONE® для котів – раціони, створені із врахуванням потреб Вашого улюбленця для підтримки його здоров'я сьогодні та завтра. До асортименту входять сухі повнораціонні та консервовані порційні корми у різноманітті смачних рецептів.

Чому "3 тижні – видимий результат" справді працює

1 тиждень. Підвищення рівня енергії

Ваш улюбленець має стати енергійнішим завдяки високоякісному, повнораціонному та збалансованому раціону від Purina ONE®.

2 тиждень. Покращення травлення

Корми Purina ONE® містять корінь цикорію – натуральний інгредієнт з підтвердженою ефективністю для здоров'я кишечника. Випорожнення Вашого кота можуть стати щільнішими завдяки високій засвоюваності корму Purina ONE®. Також корм сприяє якісному засвоєнню нутрієнтів.

3 тиждень. Здорова шкіра та блискуча шерсть

Purina ONE® містить спеціальні поживні речовини, включаючи жирні кислоти Омега 3 та 6, необхідні вітаміни й мінерали, щоб підтримувати шкіру вашої кішки здоровою, а шерсть – блискучою.

У чому секрет формули подвійної дії Purina ONE® Bifensis®

Ви помічаєте зміни у здоров'ї та зовнішньому вигляді улюбленця завдяки формулі подвійної дії Purina ONE® Bifensis®.

Подвійний захист зсередини

Purina ONE® Bifensis® – це спеціальна харчова формула, що містить функціональні бактерії: Lactobacillus. Ці бактерії допомагають зміцненню імунної системи вашої кішки зсередини.

Purina ONE® Bifensis® містить високоякісні інгредієнти, включаючи пребіотик: цикорій, що живить корисні бактерії в кишечнику. Це сприяє постійній підтримці здоров’я Вашої кішки.

Від здорового травлення та міцної імунної системи до блискучої шерсті – ви можете побачити видимі переваги для здоров'я вашої кішки сьогодні та завтра.

Підтримка здорової мікрофлори кишечника

Чи знали ви, що кишечник є найбільшим органом імунної системи організму Вашої кішки?

Функціональні бактерії Lactobacillus разом з жирними кислотами Омега-6 із кормом потрапляють безпосередньо до кишечника Вашої кішки. Завдяки їм імунна система в кишечнику виділяє антитіла IgA. Імунна система використовує антитіла на кшталт IgA (також відомі як імуноглобуліни) для ідентифікації та нейтралізації хвороботворних мікроорганізмів. Отже, ваш кіт краще захищений від бактерій та вірусів.

Здоровий та сяючий вид шерсті

Формула Bifensis® також містить незамінні жирні кислоти Омега-6, які всмоктуються в кишечнику та потрапляють до системи кровообігу.

Чому жирні кислоти такі важливі? Вони проникають у клітини організму, зокрема і в клітини шкіри, та сприяють здоровому вигляду Вашої кішки, підтримуючи здоров'я шкіри та сяючий вигляд шерсті. Жирні кислоти допомагають шкірі бути надійним бар'єром від впливу зовнішнього середовища.