Маленьку рись у важкому стані привезли до ветеринарної клініки Douglas Animal Hospital. Відомо, що її вночі знайшли в коморі одного з канадців. Скільки часу хижачка там прожила – невідомо.

Цікаво Старіння кота: яке професійне харчування буде корисним для здоровʼя улюбленця

Рятівники повідомили, що у малюка через гіпоглікемію та гіпотермію почалися судоми, а температура тіла була настільки низькою, що її не показував термометр. Рись перебував у критичному стані, тому медики розуміли, що терміново потрібна донорська кров.


Маленька рись / Фото фейсбук

Місцевий притулок погодився допомогти й надав для процедури кота Смаркеса. Йому провели швидке обстеження, яке допомогло зрозуміти, що він ідеальний донор для рисі.

У кота зробили забір крові, яку потім перевели хижачці. Щоб не зашкодити Смаркесу, йому зробили підшкірні та внутрішньовенні ін'єкції поживних рідин, а коли він прокинувся – почастували ситним обідом. За словами медичної сестри, кіт всю процедуру був дуже спокійний.


Смаркес / Фото фейсбук

"Наразі головне, щоб у рисі робота всіх систем відновилася без внутрішніх ушкоджень. Вона ще надто слабка, щоб їсти чи пити, але ми їй допомагаємо", — розповіли у благодійному фонді Atlantic Wildlife Institute. Попри це медики задоволені тим, як триває процес одужання.

Читайте також Собака влаштував в притулку "вечірку" і знищив купу іграшок: відеодоказ

Про важливу допомогу Смаркеса скоро стало відомо у місті. Люди не змогли залишитися байдужими й зовсім скоро кіт знайшов нову люблячу сімʼю, яка захотіла забрати його додому.