Традиційно обручки на весіллі підносить дитина, зазвичай родич пари. Та молодята Ді та Нік вирішили змінити правила – кільця для них підносив їхній кіт, який дуже пишався своїм обов’язком.

Це цікаво Собаки можуть допомагати лікувати людей: у чому особливості каністерапії

Подружня пара влаштувала своє весілля так, щоб пухнастий член родини також брав у ньому участь. Кота урочисто одягли та доручили бути носієм обручок.

Щоб Лось відповідав дрес-коду, йому пошили урочисту краватку. Святкового котика посадили у візок, оздоблений трояндами. Домашнього улюбленця супроводжував родич молодят, який віз коляску.

Як котик став мемом

Під час церемонії гості сфотографували Лося, який урочисто їхав у візку з обручками. Котик продемонстрував усім присутнім гордий погляд та бездоганну поставу – пухнастий дуже серйозно поставився до завдання, яке йому доручили.

Урочистий кіт дуже пишався своїм обов'язком / Фото larsonrichard

Світлина, яку опублікували у твітері, швидко стала вірусною. Незабаром у мережі почали з’являтися меми з урочистим пухнастиком.

Меми з аристократичним котиком поширилися у твітері / Колаж 24 каналу з фото MuK00І та Sappen5

Користувачі твітера радо коментували аристократичного Лося:

  • "Цей кіт ніби промовляє: "Насправді ви прийшли до мене, а не до моїх власників".
  • "Якби я був хоча б наполовину такий серйозний, як котик, який виконує свої обов’язки, я би був більш успішним".
  • "Головний злодій приходить на таємну вечірку, запросивши усіх своїх ворогів".

Читайте також Кіт заснув у незвичній позі й став мемом: курйозні фото

Чи потрібен котам одяг

Соцмережі заполонили світлини з модно одягнутими котиками, які мило позують на камеру. Насправді, тваринам може бути дискомфортно – зайвий шар тканини може змінити температуру тіла котика та погіршити стан здоров'я.

Окрім того, пухнастикам може бути соромно за аксесуари та светрики. Те саме стосується і конусів, які надягають на голову тварини після операцій чи поранень – хоч це необхідно, коти погано почуваються, бо не можуть повноцінно рухатися.

Тож одягати свого домашнього улюбленця варто дуже обережно. Тільки якщо тварина не пручається, не нервується та може спокійно пересуватися в одязі – він може бути доречним.