Нещодавно у Лондоні відбувся допрем'єрний показ фільму. Одним з почесних гостей заходу був чорно-білий кіт, який зіграв у стрічці одну з ключових ролей.

Важливе Чому коти п'ють мало води і як запобігти їхньому зневодненню

Фільм про художника, який малював котів

У фільмі "Електричне життя Луїса Вейна" з'явиться дуже багато котиків, це зрозуміло з початкової ідеї стрічки. Навіть у трейлері кількість муркотунів незвично велика. Річ у тім, що стрічка заснована на реальних подіях. Це історія про ексцентричного британського художника Луїса Вейна. Його грайливі, а іноді навіть психоделічні картини, допомогли назавжди змінити сприйняття публікою котів.

Постер фільму дуже символічний – на ньому зображений чорно-білий кіт, який грайливо виглядає з-за рамки. Саме у такому стилі Луїс Вейн малював котів.


Постер фільму із намальований котиком / Зображення з amazon.com

Погляньте Дженніфер Еністон взяла песика з притулку: як виріс малюк

Чорно-білий пухнастик, який позував разом із головними акторами стрічки Бенедиктом Камбербетчем і Клер Фой – один із близько десятка чотирилапих, які знімалися у фільмі. Він із граційною ходою з'являється і у офіційному трейлері фільму.


Котик з фільму, який був на допрем'єрному показі / Скриншот з відео

"Електричне життя Луїса Вейна": дивіться трейлер

До речі, у російському перекладі у назву фільму вставили згадку про котів: "Котячі світи Луїса Вейна". Хоч в оригіналі англійською – The Electrical Life of Louis Wain – її немає.

Фільм має вийти в кінотеатрах Великої Британії у 2022 році. У США із 22 жовтня його можна буде побачити на Amazon Prime Video. Коли реліз відбудеться в Україні – наразі невідомо.