Нещодавно стан Тоні сильно загострився й він перестав ходити до туалету. У зоопарку всі були надзвичайно занепокоєні, адже Тоні – загальний улюбленець.

Читайте Несамовиті крики чути у Лондоні: чому лисиці лякають місцевих мешканців

Горила Тоні

Йому 46 з половиною років і більшу частину життя він киянин. Це дуже поважний вік для горил і кожного року ми спостерігаємо, як він старіє. Він давно на особливому харчуванні згідно з рекомендаціями фахівців ЄАЗА та Інституту ветеринарії дикої природи (Берлін), – розповідають у зоопарку.

Наразі горила почувається краще
Наразі горила почувається краще / Фото Київський зоопарк

На щастя, Тоні стало краще й у нього відновилася дефекація.

Зусилля ветеринарів та кіперів було винагороджено. Тоні відчув полегшення і надав щасливим фахівцям першу пробу для копрограми. А сьогодні демонстрував покращення загального стану та відновлення дефекації, – розповідають у зоопарку.

Але це ще не все, адже фахівці доходять висновку, що проблема горили є серйозною та хронічною. Щоб зрозуміти, що з Тоні, зібрався цілий консиліум професорів, ветеринарів та інших фахівців.

Наразі прийшли результати аналізів, що показали, що у горили немає жодних серйозних захворювань. Фахівці вирішили змінити раціон горили та змусити Тоні більше рухатися. Тварину більше не годуватимуть улюбленим йогуртом, а хліб в раціоні замінять на мюслі. Також Тоні даватимуть листя банану.

Продовжуємо активне консультування з закордонними колегами – фахівцями з лікування людиноподібних мавп, – додають у зоопарку.

Цікаво Собака успадкував 5 мільйонів доларів після смерті господаря: вражаюча історія

Тоні полюблять усі відвідувачі й працівники Київського зоопарку
Тоні полюблять усі відвідувачі й працівники Київського зоопарку / Фото Сегодня

Що було раніше:

  • Тоні майже два тижні не міг сходити до туалету, чим серйозно занепокоїв працівників зоопарку.
  • Щоб допомогти Тоні, ветеринари хотіли вдатися до анестезії й промити кишківник, але це загрожувало життю горили. У такому віці тварина могла просто не пережити анестезію.
  • У вольєрі з Тоні мешкає живий півень, який дражнить горилу і так змушує активно рухатися. Ймовірно, саме наявність птаха й допомогла горилі відновити процес травлення. У вольєр планують підселити ще кілька птахів.