Дівчина дуже полюбляє тварин, а тому їх у неї чимало. Собаки Дюк, Чендлер та Калі, лами Ава, Бетті та Куско та мініатюрна корова Міднайт – усі вони дотримуються режиму господині.

Цікаво Догляд за ротовою порожниною улюбленця: як знизити утворення зубного каменю та почистити зуби

Габбі Дуглас привчає тварин до здорового способу життя

Олімпійська чемпіонка розповідає, що її тварини харчуються правильно, як і вона.

Я такий здоровий горішок. Ми не тільки досліджуємо те, що потрапляє у моє тіло та мій розум, а також робимо те саме для тварин. Ми готуємо все домашнє, все повинно бути органічним і природним, без ГМО, без консервантів чи пестицидів, тому що це дійсно впливає на тварин,
– ділиться вона у Facebook Live.

Дівчина допомагає звірам залишатись здоровими та годує їх виключно корисною їжею. Гімнастка змінила своє ставлення до харчування після смерті її собаки Зоуей у травні 2020 року, з яким вона прожила 10 років.

Улюбленці гімнасти мають також багато простору для існування та ігор. Дуглас розповіла, що вони з родиною переїхали минулого року з шумного Лос-Анджелеса на ранчо.

Як я люблю бігати по сходах чи навколо свого будинку, і вони повторюють за мною, і це, чесно кажучи, чудово, адже чим активнішими вони будуть, тим краще. Іноді, коли я тренуюся, собаки теж беруть у цьому участь,
– ділиться 25-річна Дуглас.

До теми Келлі Ріпа та Марк Консуелос усиновили милого собаку з притулку