Стартував проєкт на команді Динамо – Бухарест. Надалі усі команди першого дивізіону виходитимуть на поле із тваринами з притулку.

Дізнайтеся Що потрібно знати, обираючи собаку з притулку: важливі поради та застереження

Футболісти сприяють адопції

Федерація футболу Румунії вирішила, що протягом усього року на кожному матчі чемпіонату першого дивізіону гравці виходитимуть на поле з безпритульними собаками на руках. Так хочуть сприяти усиновленню тваринок і турботливому ставленню до них.


Румунське Динамо і собаки на полі / Фото Razvan Pasarica

Дебют проєкту, який називається "Заповніть порожнечу у вашому житті", відбувся на матчі між командами ФКСБ і Динамо. Це вийшло досить символічно, адже румунське Динамо кличуть на прізвисько "червоні собаки", а їхню емблему прикрашають вівчарки.


Емблема Динамо – Бухарест / Зображення з besthqwallpapers.com

Погляньте Собака із задертою лапкою: історія кумедного пам'ятника в Брюсселі

Як усиновлюватимуть собак

Тварини, яких вивели на поле, мешкають у комунальному розпліднику у Бренешті. Кожен із песиків має шиї хустку з іменем. Відтак, якщо хтось на стадіоні чи по телевізору закохається у одну з цих собак, вони можуть зв'язатися з гарячою лінією, зазначеною на екрані чи на табло і почати процес свідомого прийняття тварини у родину.


Футболісти обіймали безпритульних собачок / Фото з ESPN

У рамках проєкту задля турботи про спокій тварин на стадіонах заборонятимуть петарди та димові шашки протягом усього матчу.