Коли Джеймі та Роб Осборн забрали Макса з притулку, він був дуже замкнутим. Проте піклування та любов нових господарів допомогла псові побороти страхи.

Цікаво Чому коти п'ють мало води і як запобігти їхньому зневодненню

"Коли ми взяли його, він був трохи асоціальною. Якщо ми занадто довго його гладили, він просто вставав і йшов. Зараз Макс – зовсім інша собака. Він завжди щасливий і дарує нам дуже багато любові", – повідомила Джеймі Осборн.

Макс дуже любить купатися, тому влітку він разом з господарями проводить час на пляжі. "У нас є байдарки, а Максу подобається плисти поруч з нами. Тому ми одягаємо на нього рятувальний жилет, щоб він не дуже втомлювався", – зазначила Джеймі.

Під час одного такого відпочинку Роб помітив, що у воді був хлопчик, який не міг впоратися з хвилями. Дитину відносило все далі в океан.

"Макс просто плавав у своєму рятувальному жилеті, коли хлопчик потрапив в біду. Тоді Роб велів дитині спробувати покликати Макса", – пригадала Джеймі.

Читайте також Пітбуль щодня дякує водієві шкільного автобуса: який зворушливий метод використовує – відео

Собака одразу поплила до дитини, дозволивши її вхопитися за рятувальний жилет. Такі дії допомогли хлопчику разом з чотирилапим дібратися до берега. Після цього Макса задарували смаколиками та називали рятувальником.