Коли синові Міранди Петерсон було 5 років, вдома з'явилося маленьке цуценя. Батьки спеціально придбали пітбуля для сина, адже хлопчику діагностували розлад аутичного спектра. Домашній улюбленець мав допомогти дитині соціалізуватися.

Цікаво Чому коти п'ють мало води і як запобігти їхньому зневодненню

Спочатку хлопчик не зміг одразу прийняти нового члена сім'ї. Понад рік пітбуль Люсі намагалася завоювати його любов. Тоді батько вирішив, що буде брати сина із собою на прогулянку з чотирилапою. Несподівано дитині дуже сподобалося й зародилася дружба з Люсі.

Коли хлопчика віддали в школу, Люсі дуже сумувала. Під час одного з повернень маленького господаря з навчання собака забігла у шкільний автобус, адже не могла дочекатися зустрічі. Тоді вона й познайомилася з водієм, якому тепер щовечора вибігає подякувати.

Відомо, що Люсі чує автобус, коли він повертає на її вулицю. Задоволена вона вискакує на галявину, щоб особисто зустріти водія шкільного автобуса та хлопчика.

До теми Кіт щодня проводить 7-річну дівчинку до школи: зворушливе відео

Міранда Петерсон пригадала, що спочатку хвилювалася, чи не налякала Люсі водія своєю шаленою енергією. Проте чоловік заспокоїв її та запевнив, що в захваті мати можливість гладити таку чудову собаку.