Коли кішка спить на колінах у свого господаря, або вкладається відпочивати поруч із ним – так тварина демонструє свою відданість та любов. Також кішка, яка лежить поруч, хоче вас контролювати.

Вам сподобається Нахаби року: цим котам можна усе й навіть більше – курйозні фото


Коти часто полюбляють спати на людині / Фото Aroundpet

А от якщо чотирилапий регулярно залізає на вас під час вашого сну, так він демонструє свою домінантну позицію. Так, вам не здалося – кіт вважає себе кращим за хазяїна і саме тому вмощується спати на його плечі або грудній клітці.

Але не все так погано. Муркони часто не полюбляють, коли їх довго гладять та чіпають. А от самі залізти на господарів і поспати на них коти зовсім мне проти. Іноді тварини можуть навіть не спати, а просто сидіти так з відкритими очима. Так вони "приділяють увагу" людям і заодно трішки самостверджуються.


Виявляється, так чотирилапі самостверджуються / Фото Pikabu

Цікаво Манчкін: як з'явилися коти з короткими лапками і чому їх не визнає Велика Британія

А от поширена теорія про те, що кішка вкладається на хворе місце, щоб забрати звідти негативну енергію – жодним чином не доведена науково. Ймовірно, тварина може лягати на хворий орган через підвищену температуру в цьому місці – чотирилапі полюбляють лежати у найтепліших точках.