Насправді ж, кіт Піксель дуже милий і з задоволенням позує для численних фото. Його хазяйка завела улюбленцю інстаграм, і він швидко розкрутився.

Дізнайтеся Як можна весело та корисно розважити улюбленого кота

Чеширський кіт Піксель

Елісон Калаген почала знімати свого котика породи корніш-рекс із перших його днів у домі. Втім, вона одразу ж помітила, що на фото він виходить трохи незвичним – схожим на дияволеня чи вампірика. Вона стала ділитися знімками у мережі – і користувачам одразу ж полюбилася кумедна мордочка Пікселя.


Посмішка Чеширського кота, на якого так схожий Піксель / Зображення з atravesdelespejota

Зараз у Пікселя понад 54 тисячі підписників в інстаграмі. До того ж він почав успішно завойовувати тікток: там у нього вже понад 80 тисяч підписників і 1,4 мільйона лайків.

У Пікселя є кумедна колекція окулярів і футболок: його господарі дбають про барвисті луки для фото.

Кіт Піксель із незвичною чеширською усмішкою / Фото з інстаграму pixelandsophie

У Пікселя є подруга – біла киця Софі породи корніш-рекс. У неї звичайна зовнішність і за рахунок того, що кицька біла, вона дуже контрастує із чорним Пікселем.


Піксель і Софі люблять позувати для фото / Фото з інстаграму pixelandsophie

Котики дуже дружні і залюбки сплять разом і бавляться.

Для особливо захоплених Пікселем і Софі прихильників їхні господарі навіть створили мерч. Котики мають фірмові футболки з власними художніми зображеннями.

Це дуже мило Зірки тіктоку: 2 балакучих коргі підкорюють мережу – веселі відео

Що відомо про породу корніш-рекс

Джерело: Purina

  • Корніш-рекси з'явилися завдяки природній мутації у кошеняти, що народилося на фермі в Англії. У нього було кучеряве хутро. Це кошеня схрестили з його ж матір'ю – відтак у приплоді було два кошеняти із кучерями.
  • Не варто споріднювати із девон-рексами: їхня зовнішність схожа, але через географічну і часову різницю у виникненні, ці породи відокремлені.
  • Мутації кучерявого хутра котів породи девон-рекс і корніш-рекс відрізняються. У результаті їхнього схрещення народжуються кошенята з прямою шерстю.


Корніш-рекс має хвилясте хутро, схоже на килим / Фото з Flickr

  • Кішки породи корніш-рекс мають розвинуту м'язову систему, струнку і сухорляву статуру.
  • Порода корніш-рекс має характерний запах, який нагадує деяким власникам запах сиру. Шерсть може мати будь-яке забарвлення та малюнки.
  • Коти породи корніш-рекс мають риси пустотливих розбишак. Вони дуже кмітливі, полюбляють грати й обожнюють вивчати нові трюки.