Український захисник показав знайомство з лисицею

Позиції воїнів часто розташовані у різних заростях далеко від людських осель, тому гостями можуть ставати й дикі звірі. Саме так і сталося з одним із військовослужбовців – він потоваришував з лисицею.

Так, захисник опублікував у соціальних мережах милі і водночас приголомшливі кадри свого знайомства з надзвичайно допитливою лисицею.

Ймовірно, тварина забрела на позиції українських захисників у пошуках їжі, але раптом зацікавилася бійцем, який відпочивав на кариматі. Спершу руда обережно підібралася до нього ззаду, а потім почала обнюхувати його голову.

Хлопця дуже потішила така неочікувана зустріч з лисицею – з його обличчя не сходила посмішка. Хтозна, можливо, це початок міцної дружби, і пухнаста ще не раз завітає до нього.

Боєць ЗСУ подружився з допитливою лисицею: дивіться відео

В окопі ЗСУ оселився бобер

Раніше у соціальних мережах з'явилося кумедне відео з бобром, який вирішив зайняти позиції українських військових. Він оселився в їхньому окопі.

Вочевидь, бобер не узгодив свої плани з господарями, тобто безпосередньо з бійцями ЗСУ. Солдати намагалися випровадити гостя, але, здається, йому ну дуже сподобалося і він не збирався йти.

Бійці ЗСУ пристосували дрон для скидання сосисок голодному собаці

У Мар'їнці, що на Донеччині, захисники з дрона скинули песику за кличкою Степан порцію сосисок. Щоб підгодувати знайомого пса, замість ВОГів, які зазвичай скидаються на голови окупантів, українські захисники зафіксували на безпілотнику кілька сосисок. Після цього вони направили дрон у заданий сектор, де підготовлена посилка була скинута під ніс чотирилапого.

ЗСУ врятували червонокнижного звірка-"скандаліста"

Українські захисники постійно рятують різних тваринок, які не по своїй волі втрапляють у пастки. Цього разу ЗСУ прийшли на допомогу червонокнижному тхору – перегузні, яка впала в яму і не могла звідти вибратися.

Побачивши військових, тварина з милою мордочкою почала гарчати, очевидно, зі страху не бажаючи йти на контакт з людьми. Бійці спочатку спустили в яму каримат, щоб тхір зміг по ньому вибратися нагору, але той "відкинув" такий варіант порятунку. Тоді захисники кинули в окоп бронежилет – по ньому перегузня й вибралася на волю.