Алігатор проник вночі до будинку через собачі двері

Подружжя розбудив їхній собака, який почав гарчати на погрозливого зловмисника. Спеціальні собачі лази роблять у дверях, звісно ж, для собак. Але виявилося, що й інші створіння не проти скористатися такими лазівками, щоб пробиратися в чужі будинки.

Дивіться також Здивувала кухарів: туристка замовила лобстера за 200 доларів, але не для того, щоб з'їсти

Дон пояснив, що їхня собака на прізвисько Панда гарчала о 1:30 ночі. Його дружина простукала його, коли той лежав у ліжку, і сказала, що думає, що хтось проник до них додому.

Тоді чоловік схопив пістолет і пішов у коридор, де був шокований видовищем. Його нога була всього в декількох дюймах від голови алігатора. Він зателефонував до офісу шерифа, і через 5 хвилин з'явилися три співробітники Департаменту дикої природи.

На відео видно, як чоловік одягає петлю на морду алігатора і тягне його з дому. Алігатор не йшов тихо, і можна було побачити, як він брикається.

Ймовірно, через останні декілька спекотних тижнів, алігатор відчув прохолодне повітря, що просочується з-за дверей собаки, і пішов в будинок. На щастя, закінчилося все добре, адже алігатора спіймали.

Як алігатора спіймали: дивіться відео

У Флориді вбили 90-річного алігатора вагою 420 кілограмів

Величезний алігатор вагою майже 420 кілограмів був успішно спійманий у Флориді, який посів місце другого найважчого алігатора в історії штату. Вважається, що цій рептилії довжиною понад 4 метри близько 90 років.

Капітан берегової охорони США Кевін Бротц і його супутники помітили колосального алігатора (Alligator Mississippiensis) на озері поблизу Орландо. Захопливе видовище розгорнулося, коли група вирушила на човнову прогулянку, але виявилася в погоні за величезною рептилією. Взявши участь у напруженій боротьбі, яка тривала приблизно 4 години, команда відважно воювала з істотою. У якийсь момент алігатор вистрибнув з води на висоту близько метра над поверхнею води, але врешті-решт тварину вбили та доставили на берег.

Величезний алігатор спробував залізти в будинок по стіні

Раніше у Флориді камера спостереження зафіксувала дивовижний інцидент. Було помічено велетенського алігатора, який зухвало намагався залізти у будинок по зовнішній стіні.

Відомий синоптик Метт Девітт часто завалений тривожними зображеннями небезпечних рептилій, які надсилають йому стурбовані глядачі. Цього разу він продемонстрував захопливе відео, яке зафіксувало сміливу спробу однієї з таких рептилій отримати доступ до житлового будинку, використовуючи нетрадиційний для нього метод.

Алігатори поселилися в саду американця і не збиралися покидати його

Рептилія завела потомство на задньому дворі місцевого помешкання у США, а саме в межах садової ділянки. Замість того, щоб звільнити приміщення, рептилія, схоже, мала намір залишитися. Власник будинку, виявивши присутність потенційно небезпечних сусідів, був приголомшений і сповнений страху.