Жінка замовила лобстера за 200 доларів, щоб відпустити

Відвідувачі відомого закладу Gente di Mare в Гольфо-Аранчі, розташованому на мальовничому італійському острові Сардинія, були вражені, коли туристка врятувала лобстера від його неминучої долі як кулінарного витвору. Вона замовила лобстера з лінгвінами по-каталонськи.

Дивіться також Несподіване схрещування: природний гібрид двох близьких видів помітили в Атлантичному океані

Любителька тварин обідала на середземноморському острові Сардинія, коли, здивувавши всіх, вона запитала, чи не буде ракоподібному боляче, якщо його скинути з висоти.

Спочатку я подумав, що вона жартує. Потім я зрозумів, що жінка була налаштована серйозно та хотіла зробити добру справу,
— розповів Антоніо Фазоліно, співвласник ресторану.

Італієць розповів, як він дістав лобстера з акваріума, а потім зважив його на кухні. Він назвав вагу – майже два кілограми – і ціну: 200 доларів. Тоді живого морського мешканця винесли в прозорому відрі та поставили поруч зі столом подружжя.

Туристка запитала, чи не може тварина "поранитися", якщо її скинути з висоти. Отримавши запевнення від присутніх, що з лобстером нічого не трапиться, вона акуратно опустила його через металеві поруччя та викинула в море. Він одразу ж поплив.

Як це було: дивіться відео

Собака повернувся до господарів через 12 років після зникнення

У США через 12 років знайшовся пес на прізвисько Міньйон, який зник, коли йому було 3 роки. Пес зник у 2011 році, вибігши через ворота і більше не повернувшись до своїх господарів.

У відчайдушних пошуках сім'я невтомно обшукувала різні собачі притулки по всій Аризоні, не залишаючи надії. Вони розмістили рекламу повсюди, звернулися до своїх сусідів. Втім, попри зусилля, улюбленця так і не вдалося знайти.

Через 12 років до родини зателефонувала польова офіцерка з контролю за тваринами округу Марікопа Аліса Санфорд і повідомила, що знайшовся безпритульний собака. У нього виявили чип, відсканували і зателефонували власникам.