У відчайдушних пошуках сім'я невтомно обшукувала різні собачі притулки по всій Аризоні, не залишаючи надії. Вони розмістили рекламу повсюди, звернулися до своїх сусідів. Втім, попри зусилля, улюбленця так і не вдалося знайти.

Дивіться також "Місія неможлива": жителі Алабами декілька днів намагалися зловити козла Біллі – кумедне відео

Собака повернувся додому через 12 років після зникнення

Через 12 років до родини зателефонувала польова офіцерка з контролю за тваринами округу Марікопа Аліса Санфорд і повідомила, що знайшовся безпритульний собака. У нього виявили чип, відсканували і зателефонували власникам.

Члени родини з тривогою чекали моменту, коли їхня давно втрачена собака Міньйон не впізнає їх. Однак, на їхню радість, Міньйон відразу впізнав своїх господарів і нетерпляче кинувся до них лащитися.

Собака повернувся через 12 років / Фото Arizona News​

Дослідження показали, що собаки можуть створювати тривалі спогади через асоціації, включаючи людей і середовище, а також можуть розпізнавати людей за допомогою зору та запаху.

Мікрочип, імплантований Міньйону, допоміг досягти щасливого кінця. У світлі цього успіху Аліса наполегливо закликає власників домашніх тварин розглянути питання про те, щоб зробити пріоритетним мікрочипування своїх улюблених компаньйонів, процес, який коштує лише 30 доларів США.

Вона наголошує, що хоча домашня тварина може загубити нашийник або втратити його, неоціненна інтелектуальна технологія, інкапсульована в мікрочип, ніколи не може бути втрачена, забезпечуючи безпеку та добробут наших пухнастих друзів.

Єнот хотів налякати оленя, і ледь не вмер зі страху сам

Злякати за нічним перекушуванням можна кожного, і саме така ситуація сталася у Коннеллі-Спрінгс, Північна Кароліна, США. Камера спостереження, встановлена на задньому дворі приватного будинку, зобразила кумедну сцену.

Під час нічної зустрічі єнот і олень опинилися пліч-о-пліч, не помічаючи присутності один одного. Скориставшись нагодою, спритний єнот продемонстрував свою хитрість, спробувавши відібрати закуску. На жаль для єнота, його тактика залякування не принесла бажаного результату.