Гостроцікавий випадок стався на південному сході Сполучених Штатів, а саме у Флориді. Результати цього безпрецедентного інциденту – дивіться нижче!

Може зацікавити Схоже на чупакабру: американка побачила з вікна будинку дуже дивну тварину – приголомшливе відео

Алігатори поселилися в саду американця і не збиралися покидати його

Домовласник каже, що зубаста хижачка часто навідувалася до його саду через паркан. На кадрах відео чоловік зафіксував, як це зазвичай відбувається.

Я був приголомшений тим, як вона потрапила в мій повністю обгороджений задній двір. Потім я виявив її гніздо, де вона відклала яйця. Я назвав її Матильдою,
— розповів власник ділянки, поруч із якою оселився справжнісінький алігатор.

Чоловік спершу розважався присутністю самки алігатора на його території. Однак час ішов, а алігатор не виявляв жодних ознак звільнення території, а також очікував майбутнє потомство, тому його початкова розвага швидко перетворилася на занепокоєння. Спільне проживання з цілою родиною крокодилів виявилося справді тривожним досвідом.

В американця біля будинку поселилася сім'я алігаторів: дивіться відео

Як хижачку ловили?

Чоловікові знадобився експерт із вилову небезпечних рептилій. Попри початкові труднощі, затримати хижака довжиною в півтора метра виявилося складним завданням. Тим часом сусіди і жителі вимагали зберегти крокодилячі яйця. Реагуючи на ці прохання, спеціалізовані служби вжили необхідних заходів для захисту яєць від знищення.

Яйця помітили, пронумерували й відвезли. Я і буквально тисячі зацікавлених спостерігачів у соцмережах були дуже раді дізнатися, що Матильду та її майбутніх дітей гуманно перемістили в, безумовно, найкраще місце глибоко в якомусь болоті Флориди!
— поділився чоловік.

За словами автора відео, зрештою матір та її майбутнє потомство, яке ще не вилупилося з яєць, гуманно переселили в тихе і маловідоме місце біля води в дикій природі, де вона відтепер зможе спокійно жити в очікуванні потомства.

Величезний алігатор спробував залізти в будинок по стіні

Раніше у Флориді камера спостереження зафіксувала дивовижний інцидент. Було помічено велетенського алігатора, який зухвало намагався залізти у будинок по зовнішній стіні.

Відомий синоптик Метт Девітт часто завалений тривожними зображеннями небезпечних рептилій, які надсилають йому стурбовані глядачі. Цього разу він продемонстрував захопливе відео, яке зафіксувало сміливу спробу однієї з таких рептилій отримати доступ до житлового будинку, використовуючи нетрадиційний для нього метод.