Американка побачила з вікна чи то чупакабру, чи то койота-собаку

Бажаючи розкрити його особу, вона негайно поділилася кадрами на платформі спільноти NextDoor, звернувшись за допомогою до своїх сусідів. Тіна попросила, щоб ті допомогли ідентифікувати тварину, яка їла ягоди з куща.

Цікаво Рідкісне видовище в Києві: жінка гуляє на Оболоні з африканськими екзотичними тваринами

Я була у своєму будинку і дивилася у вікно. І я побачила тварину просто тут і подумала: "Вау, що це?",
— розповіла дівчина, додавши, що непроханий лісовий гість їв ягоди з куща.

В мережі це викликало значний відгук, зібравши майже 100 реакцій. Серед відповідей кілька легковажних зауважень з гумором пропонували, що це чупакабра, а інші висували більш правдоподібні пояснення. Деякі люди думають, що це щось середнє між койотом і собакою.

Місцеві жителі повідомили, що поблизу Гілл-Кантрі є гірський лев. Однак, органи влади поставили під сумнів ці заяви, посилаючись на відсутність будь-яких попередніх записів або доказів на підтвердження таких повідомлень.

Щоб пролити світло на це питання, чиновники з Hill Country заручилися допомогою досвідчених техаських єгерів у ідентифікації невловної істоти. Аби провести подальше розслідування, KENS 5, авторитетна новинна організація, негайно надіслала фотографічні докази до зоопарку Сан-Антоніо.

Який вигляд має ця тварина: дивіться відео

Водночас Рейчел Мальстафф, директорка відділу ссавців у зоопарку Сан-Антоніо, сказала, що тварина на світлинах може бути койотом чи собакою. Ветеринари зоопарку не виключають, що в неї короста або інші проблеми зі шкірою.

Вчені 20 років ганялися за геконом, а він маскувався

У 2000 році на Мадагаскарі було знайдено дивовижну знахідку раніше невідомого виду листохвостих геконів. Дослідники ще тоді припускали, що ця невловна істота може бути новим видом, однак підтвердити це припущення було складним завданням.

Цей новий вид настільки гарний, що легко зливається з навколишнім середовищем. Дослідникам знадобилося два десятиліття, щоб описати його. Так, вчені зробили новаторське відкриття, ідентифікувавши новий вид, раніше невідомий науковій спільноті. Провівши ретельний аналіз, експерти впевнено назвали новознайдений вид Uroplatus garamaso.