У Києві жінка вигулювала сурикатів

П'ять чарівних сурикатів, ретельно прив'язаних спеціальним повідцем, із задоволенням займалися своєю природною поведінкою, грайливо риючи у землю, з цікавістю спостерігаючи за перехожими. Про це повідомили в соціальних мережах.

Дивіться також Вчені знайшли унікальну морську істоту із 20 "руками": який вигляд вона має

Тварин періодично бачать поблизу вулиці Йорданської.

Маленькі сурикати гуляють на Оболоні. Боже мій, яка то милота, так і хочеться і його пожмакати!
– йдеться в повідомлені.

На оприлюднених кадрах розгортається цікава сцена, коли маленькі істоти весело бавляться на вулицях, а їхні допитливі погляди спрямовані на пішоходів. Захоплені чарівним видовищем, перехожі охоче фотографують і записують на відео сурикатів, які родом з Африки.

Як сурикати прогулювалися Києвом: дивіться відео

Що треба знати про суриката?

Сурикат – хижий ссавець з родини мангустових, єдиний сучасний представник роду Suricata. Зовні він нагадує ховраха, проте його найближчий родич – мангуст.

Ці істоти мешкають в пустелі Калахарі, що у Південній Африці. Вони зустрічаються в таких країнах, як-от Ангола, Ботсвана, Намібія, ПАР. Середня тривалість життя цих тварин становить 12 – 14 років.

Для сурикатів характерне довге та тонке тіло з довгим хвостом. Шерсть має піщаний або світло-коричневий колір з темнішими смугами на спині. Хутро суриката довге та м'яке. Воно добре адаптоване до різноманітних умов пустелі. У спекотні дні воно допомагає тварині охолоджуватися, та зігріває холодними ночами.

Деякі сурикати живуть у гірських районах, захистками для них у цьому випадку є невеликі скелясті печерки. Сурикати риють нори в кам'янистому ґрунті Калахарі або користуються залишеними норами африканської земляної білки. Самі ж нори мають заплутану систему тунелів на глибині до 2 метрів.