В Києві помітили лелеку, який розгулював Солом'янським районом

Відповідне відео опублікував у мережі один з очевидців. Коментатори підкреслюють, що це знак – наша Перемога вже близько!

Дивіться також Український захисник подружився з допитливою лисицею: милі кадри їх знайомства

Як видно на опублікованих кадрах, мовиться про лелеку, який несподівано з'явився в одному з дворів на Відрадному.

Птах діловито розгулював біля одного з будинків району. Він спокійно здійснював свою прогулянку, навіть не беручи до уваги здивовані погляди випадкових перехожих.

Це добрий знак,
— зазначили у коментарі до оприлюдненого відео.

Оскільки чимало вважають цього птаха одним із символів України, його появу на київських вулицях було сприйнято як добре знамення.

У Києві в квартирі знайшли екзотичну змію, яка втекла з дому 3 місяці тому

В одному з районів Києва у квартирі багатоповерхівки знайшли змію. Як виявилось, екзотичний плазун втік від своїх власників три місяці тому, і ніхто не знав, де він перебуває. Жінка виявила на підлозі власної квартири змію і викликала рятувальників.

Серпентологи встановили, що змія належить до екзотичного виду – тонкохвостий полоз. Рятувальники впіймали плазуна та забрали із собою. Виявилося, що порушника звати Маршалл на честь Емінема. Втік він з випадково погано зачиненого серпентарію аж три місяці тому і живе в сусідньому під'їзді. Де і як Маршалл провів останні три місяці поки залишається загадкою.