В Києві жінка виявила змію у власній квартирі

В Києві жінка виявила на підлозі власної квартири змію і викликала рятувальників. Закінчилося все, немов у справжньому детективі.

Рятувальники розповіли, що жінка вранці побачила на підлозі змію, яка швидко сховалася, перелякавшись не менше власниці квартири. Змія втекла під шафи і сиділа там, поки жінка не повернулася з роботи. Тож довелося викликати співробітників КАРГу, які обережно дістали порушницю кордонів приватної власності.

На подив це не вуж, як зазвичай. Серпентолог впізнав в порушниці тонкохвостого полоза, екзотичний вид, котрий, скоріш за все, втік з серпентарію,
йдеться у повідомленні.

Серпентологи встановили, що змія належить до екзотичного виду – тонкохвостий полоз. Рятувальники впіймали плазуна та забрали із собою.

Полоз Маршалл втік і блукав три місяці невідомо де / Фото Kyiv Animal Rescue Group

Звідки взялася змія?

Полоз поїхав разом з рятувальниками, а дівчина почала шукати місце "законної прописки" плазуна.

Виявилося, що порушника звати Маршалл на честь Емінема. Втік він з випадково погано зачиненого серпентарію аж три місяці тому і живе в сусідньому під'їзді.

Власник шукав свого улюбленця весь цей час, він миттєво приїхав зустрітись з рятувальниками на місце наступної операції з порятунку, ледь не розцілував свого "довгенького", сказав що з ним все в порядку, просто трохи схуд,
додали рятувальники.

Де і як Маршалл провів останні три місяці поки залишається загадкою.

В Києві виявили змію / Фото Kyiv Animal Rescue Group

На Хмельниччині мавпа втекла з вольєра і покусала дитину

У селі Карпівці на Хмельниччині жертвою мавпи стала 14-річна дівчинка. Каріна після зустрічі з твариною зазнала серйозних травм і зараз змушена проходити додатково ще й терапію проти сказу.

Тварина втекла з вольєра одного з місцевих жителів. Тварину вже тиждень намагаються спіймати.

Люди зазначають, що мавпа намагається нікого до себе близько не підпускати, а седативні препарати, які їй дав співробітник реабілітаційного центру для диких тварин, не подіяли. У зв'язку з усім цим глава села звернулася до Держслужби з надзвичайних ситуацій, однак, чи вдасться бодай їм впіймати волелюбну мавпу, сказати наразі важко.