ЗСУ показали собаку, яка поселилася з ними в окопі

Зокрема, одну із таких показали у мережі воїни ЗСУ. Собака поселилася разом із хлопцями в окопі, й складає їм компанію на позиціях.

Дивіться також Чекав на порятунок дві доби: зі зруйнованого будинку в Умані дістали котика – відео порятунку

На відео видно, як чотирилапа бігає по окопу туди-сюди, ймовірно, від радості, що їй приділяють увагу. Вона стрибає від на воїнів, облизує їх та хоче гратися. А до одного з них навіть полізла "цілуватися".

З такою лагідною помічницею наші воїни точно не занудьгують,
– пишуть у мережі.

При цьому захисники додали, що вона ще слаба, можливо, раніше вона була жертвою російських обстрілів чи самих окупантів, й ЗСУ допомагають їй відновитися. До слова, у собаки немає хвоста – їй його обрубали, – хто невідомо.

Собака, яка допомагає військовим на фронті: дивіться відео

Чимало українців залишили коментарі під цим відео. Ось декілька з них:

  • "Така смішнюча дівчинка";
  • "Яка довольна, бережіть себе хлопці";
  • "Гарнюня, і хлопчики чарівні";
  • "Яка манюня гарненька, солоденька";
  • "Вона дуже гарна. Бережіть себе і цю красу".

ЗСУ врятували червонокнижного звірка-"скандаліста"

Українські захисники постійно рятують різних тваринок, які не по своїй волі втрапляють у пастки. Цього разу ЗСУ прийшли на допомогу червонокнижному тхору – перегузні, яка впала в яму і не могла звідти вибратися.

Побачивши військових, тварина з милою мордочкою почала гарчати, очевидно, зі страху не бажаючи йти на контакт з людьми. Бійці спочатку спустили в яму каримат, щоб тхір зміг по ньому вибратися нагору, але той "відкинув" такий варіант порятунку. Тоді захисники кинули в окоп бронежилет – по ньому перегузня й вибралася на волю.