Зоозахисники врятували слониху з деформованим хребтом

Так, 2007 року зоозахисники Фонду друзів дикої природи Таїланду (WFFT) врятували слониху з деформованим хребтом, але її історією фонд поділився лише цього року. Слониху на прізвисько Пай Лінь використовували для перевезення туристів під час походів у горах понад 25 років.

Читайте також У США на задньому дворику будинку, знайшли алігатора, якого 20 років тому викрали з зоопарку

Щодня їй доводилося перевозити на своїй спині до шести осіб. Через таке навантаження з часом кістки та тканини на спині почали руйнуватися, а хребет Пай Лінь незворотно деформувався.

За словами зоозахисників, від деформації хребта нерідко страждають слони, які катають туристів, а також слони-рятувальники.

Слониха з деформованим і здоровим хребтом / Фото glavcom.ua

Зоозахисники врятували слониху з деформованим хребтом / Фото glavcom.ua

Нині слонисі вже 71 рік. Вона стала здоровішою, але на її спині назавжди залишилися шрами від точок тиску. Пай Лінь живе у притулку фонду разом із ще 22 слонами-рятувальниками. У притулку тварини вільно блукають територією і можуть поводитися так, як їм забажається.

Зоозахисники зазначили, що вирішили через роки поділитися історією Пай Лінь, щоб підвищити обізнаність із цією проблемою.

В океанаріумі Marineland померла "найсамотніша косатка у світі"

Після десятилітнього життя на самоті у тематичному парку та зоопарку Marineland померла косатка, на ім'я Кіска. Понад 40 років вони жила неволі. Косатці було 47 років.

Кіска була останнім представником свого роду, що залишалися у неволі. Ця косатка була останньою в Канаді, яка залишалася у неволі після прийняття у 2019 році закону, який визнає незаконним утримання морських ссавців у неволі. Для океанаріума в Marineland було зроблено виняток. В MarineLand повідомили, що стан здоров'я косатки погіршився за останні тижні.