Жінка, помилково підрахувала, що Аксель, якого вона рятує, важить 19 фунтів замість 19 кілограмів. В результаті була шокована, виявивши, що кіт був такого ж розміру, як і її собака Чарлі.

Дивіться також "Постукав у двері": жінка знайшла у своєму будинку величезного крокодила – приголомшливі кадри

Жінка забрала додому кота-гіганта

Кіт був настільки великим, що коли сидів на 10-річній Амелі, жінці здавалося, що він її просто розчавить.

Аксель ледь міг ходити. Він задихався і часто перекочувався. Зараз ми підтримуємо його шлях до схуднення, сподіваючись допомогти йому скинути більше ніж півтора кілограма,
– каже Крістін.

Зараз жінка часто показує життя Акселя в соціальних мережах. У них вона демонструє, як він насилу ходить по дому і катається в очікуванні погладжування живота.

Жінка випадково переплутала вагу домашньої тварини

Жінка випадково переплутала вагу домашньої тварини / Фото Kennedy News & Media

При цьому каже, що фото та відео не передають усього цього. Коли його тільки забирали, щоб перенести з транспортної машини в їхню, знадобилося двоє людей, тому що його вага перевищувала вагу переноски, і та ламалася в нижній частині.

Коли він тільки приїхав, сім'я поставила його туалет поруч із ліжком, а їжу – з іншого боку, тому що коли він просто робив хоч кілька кроків, то перевертався на бік та падав.

Аксель зміг скинути близько 3 кілограми

Аксель зміг скинути близько 3 кілограмів / Фото Kennedy News & Media

Любителька тварин, яка часто бере на виховання кішок і собак, посадила Акселя на сувору дієту, щоб допомогти йому скинути кілька кілограмів. Він сидить на дієті за рецептом. Його харчування коштує від 200 до 300 доларів на місяць.

Наразі Аксель втратив майже 3 кілограми й важить близько 16 кілограмів. Крістін також сказала, що тепер він "активніший" і навіть може застрибнути на диван.