За словами Елеонори Донахью, вона побачила піренейського гірського собаку, що біг дорогою. Спочатку їй здалося, що десь поруч є господар, проте нікого не було.

Цікаво Піклуватися про планету, людей та тварин: важливі продуктові зобов'язання компанії Purina®

Коли він забіг на парковку до аптеки, американка рушила за ним й спробувала покликати. Собака був дуже дружелюбним, тому одразу підбіг до Елеонори.

Я вийшла з машини, і він одразу застрибнув. На щастя, він був у захваті й пускав слину,
– пригадала Донахью.


Собака в авто / Фото Eleanor Donahue​

Дівчина змогла знайти на собаці нашийник, де писало – Луна та номер телефону. Господарі взяли слухавку й були безмежно раді, що їх улюбленця знайшли. Вони одразу ж приїхали за собакою туди, куди вказала Елеонора.

За словами господарів, Луна часто тікає з дому в місцеву аптеку. "Вона любить людей, а там завжди є люди. А ще поряд продають мафіни", – зазначили господарі.

Читайте також Найбільш фотогенічний собака у соцмережах: які фото для чотирилапого робить господиня

Що відомо про піренейського гірського собаку

Піренейські гірські собаки мають стабільний та сильний характер. Вони врівноважені, не схильні до прояву нервозності та шумної поведінки.

Після правильного навчання ці собаки підходять до роботи без постійної присутності господаря. Крім того, мають добре розвинений охоронний інстинкт, як до людини, так і до території.

У сім'ї не схильні виділяти одного господаря, адже слухняні зі всіма. Вони контактні та люблять ніжності, але не є нав'язливими.