Очевидці намагалися підійти до постраждалого і оглянути його. Втім, вірний охоронець почав гарчати і нікого не підпускав.

Зверніть увагу Справжні коти-гурмани цінують подвійні смаки у рецептах від GOURMET™ PERLE DUO

Песик не підпускав до господаря нікого

Те, що чоловік знепритомнів і потребує допомоги, першими побачили працівники магазину, біля якого стався прикрий інцидент. Вони хотіли підійти до нього і надати допомогу, однак на заваді став пес. Він гарчав на чужих, голосно лаяв та не відходив від господаря.

Тоді очевидці вирішили викликати швидку і звернутися по допомогу до поліції. Щоб медики могли оглянути знепритомнілого чоловіка, двоє поліцейських відтягли собаку. Відтак чоловіка забрали швидкою до лікарні: гаяти часу не можна було.


Пес не відходив від господаря, якому стало зле

На щастя, наразі його стан стабільний, а песик – у надійних руках. По нього одразу ж приїхала родичка знепритомнілого чоловіка.

Погляньте Ретривер злякався жаби та підлетів: кумедну реакцію зняли на відео

Як песик охороняв господаря: дивіться відео поліцейських

Чому собаки гавкають і гарчать на незнайомців

Джерело: Animal Wised

  • Ситуація, у якій опинився цей пес у Запоріжжі, була нетиповою для його звичного життя.
  • Скоріш за все, він вважав, що інші заподіють шкоду господарю, а не намагатимуться його врятувати. Такі дії – висловлення своєї вірності і тривоги за господаря.
  • Щодо інших випадків, коли собаки гарчать і гавкають на чужинців – то може бути декілька причин.
  • По-перше, собаки найчастіше гавкають зі страху. Острах людей та інших собак здебільшого пов'язаний з поганою соціалізацією в молодому віці.
  • Результатом є страх перед невідомим, оскільки вони не впевнені, що на них не нападуть або що незнайомці їм не загрожують.
  • Те, як собаки ставляться до людей поза їхнім звичним оточенням, відрізняється залежно від конкретної собаки чи її породи.