У таких випадках котячий компаньйон може вибрати спостерігати за вашою діяльністю з сусідньої точки спостереження, а не у безпосередній близькості. Представники окремих порід більше схильні до такої незалежної поведінки, водночас це не аксіома, і все залежить від особини. Pets24 розповідає про них детальніше.

Читайте також Невідоме звірятко: на "небесних островах" виявили дивовижний вид

5 котячих порід, які не люблять тактильності

  1. Британська кішка

Ця чарівна істота з пишною шерстю так і манить доторкнутися. Однак, як не дивно, вона дотримується протилежної думки. Стійкий і врівноважений британець непохитно відкидає будь-які спроби бути обійнятими або ніжно погладженими.

Британський кіт​ / Фото UnSplash

  1. Єгипетський мау

Елегантні та спритні плямисті коти привернули увагу своєю ніжною поведінкою до господарів. Однак відомо, що ці котячі обережні при зустрічі з незнайомими особами.

Володіючи сором'язливою вдачею, представники породи часто шукають розради на самоті, навіть у спокійній обстановці. З усім тим, випадки, коли вони жадають ласки, не рідкість.

Єгипетський мау / Фото iStock

  1. ​Перська кішка

Улюблені пухнасті красунчики, відомі як перси, мають флегматичний характер, який має свої особливості. Примітно, що вони зберігають надзвичайно широкі особисті кордони та не потребують регулярної взаємодії.

Турбувати цих створінь нерозумно, оскільки вони дуже не люблять цього, і можуть навіть проявити агресію, якщо людина буде наполягати на своєму.

Перська кішка / Фото UnSplash

  1. Бенгальська кішка

Дивовижно демонструючи неприборкані риси, ці тварини виявляють дивовижну незалежність і демонструють небажання вступати у фізичний контакт з людьми.

Зауважте Як подружитися з кішкою: ці 3 хитрощі точно допоможуть

Щоб забезпечити оптимальне задоволення, бенгальським видам потрібні широкі можливості для постійної активності, а не просто почісування за вухом.

Бенгальська кішка / Фото UnSplash

  1. Норвезька лісова кішка

Попри тривале співіснування з людьми, це велике і приємне створіння не розвинуло сильної схильності до тісної взаємодії. Ці незалежні хижаки більш схильні висловлювати прихильність, пропонуючи своїм власникам спійманого птаха чи гризуна, а не шукати фізичної близькості у них на колінах.

Норвезька лісова кішка / Фото thesprucepets