Дотримуючись трьох простих вказівок, ваш пухнастик виявлятиме максимальну повагу та прихильність.

Читайте також Можуть бути серйозні проблеми: які зміни в поведінці собак не слід ігнорувати

Не заважати

Для забезпечення добробуту пухнастого компаньйона свобода вважається важливою. Для нього важливо вільно пересуватися по квартирі чи будинку без будь-яких перешкод.

Коти не дуже люблять, коли їх беруть на руки у невідповідний момент. Хазяїну варто йти на такий крок лише в тому разі, якщо тварина сама підійшла до нього.

Смачно годувати

Подібно до інших чотирилапих компаньйонів, ці котячі друзі можуть легко піддатися привабливості апетитної їжі. Забезпечення високоякісного харчування вашого вихованця може значно покращити його загальну поведінку щодо вас.

Однак, дуже важливо досягти балансу та утримуватися від надмірного поблажливості свого кота, щоб не дати йому перетворитися на гладкого ледаря.

Ігри

Щоб розважити та зацікавити ваших котячих друзів, дуже важливо надати їм широкі можливості для фізичної активності. Розширення їхньої колекції іграшок різними варіантами, наприклад вудками-дражнилками, може виявитися захопливим для цих спритних створінь.

Як подружитися з котом / Фото UnSplash

Втім, слід пам'ятати основне правило: повага до їхнього простору та особистих потреб. Якщо кішка шукає відпочинку або усамітнення, вкрай важливо не нав'язувати їй ніяких ігор і занять.