Очевидно, що господарі не можуть сторожувати цілодобово біля ялинки, чи закрити улюбленця під замком. Тож слід шукати інші способи порятунку свята, ми зібрали дієві поради, як вберегти ялинку від кота.

Читайте також Як у фільмі "Різдвяні канікули": білка прокралася в дім та заховалася на святковій ялинці

Як зберегти ялинку, якщо у вас живе кіт

  • Використовуйте розпилювач з водою

Щоб відвадити пухнастого від набігів на ялину, варто наповнити місткість і поставити неподалік дерева. Ні для кого не секрет, що коти ще ті хижаки і заздалегідь "планують" напад, тому, як тільки бачите, що вихованець готовий атакувати ялинку, розпилюйте воду йому на спину.

У такий спосіб ви дасте зрозуміти, що замах на ваше майно буде негайно припинено неприємним для кішки способом.

  • Не дражніть пухнастого

Нерідко під час вбирання дерева багато господарів заграють з кішкою гірляндами, кульками та іншими яскравими предметами декору. Хто ж не любить все блискуче!

Тому не дивно, коли все це виявиться на дереві, вихованець і не подумає припиняти, адже ви самі пропонували йому "гру" з цими речами.

Як вберегти ялинку від кота / Фото iStock

  • Сховайте нижню третину дерева

Кішки часто люблять дертися по дереву, починаючи з нижніх гілок. Тож можете спробувати загорнути стовбур дерева, де немає гілок, тканиною або матеріалом, який лякає або дратує кота. Тоді йому буде неприємно торкатися своїми лапками до колючого або матеріалу з неприємним запахом, й він швидко передумає.

Цікаво Жінка пофарбувала своє цуценя в зелений колір, аби той мав вигляд Грінча: вірусні фото

  • Відлякуйте кішку неприємним запахом

Напевно у вашого вихованця є свої ненависні запахи, які приводять тварину в жах. Звичайно, постійно напружувати кішку не варто, але в разі, якщо замахи на дерево тривають, то варто. За словами досвідчених кошатників, більшість котячих не терплять перцеву м'яту, тому можете використовувати розчин з ефірною олією для зрошення нижніх гілок дерева.

Крім того, якщо ви любите їсти цитрусові, то, ймовірно, були свідками того, як ваш кіт нюхнув і з огидою скривив свій милий носик. Так, більшість із них ненавидить запахи апельсинами, мандарин, лимону чи грейпфруту. Тож часто радять розкласти шкірки цитрусових поряд з ялинкою, аби відлякати пухнастого.

Як вберегти новорічну ялинку від кота / Фото Pinterest