Шнауцер Ріццо перетворився у Грінча

Так, у мережі з'явилося вірусне відео з цуценям, хутро якого пофарбували під Грінча з "Як Грінч украв Різдво" доктора Сьюза. У помешканні Ешлі Спілманн в Чикаго з'явився миленький Грінч. Жінка сподівається, що її улюбленець не вкраде подарунки.

Читайте також Геймерка зробила "різдвяну ялинку" з коробок від ігор: святкове відео

Ешлі Спілманн із Чикаго зіткнулася з негативною реакцією після того, як поділилася відео святкового вигляду свого шнауцера Ріццо. На відео його ноги та голова пофарбовані в зелений колір, а тулуб – у червоний. Його зовнішній вигляд нагадує вигаданого персонажа Грінча, який не любив Різдво й викрадав подарунки.

У шнауцерів у будь-якому випадку зазвичай сварливі обличчя, тому я подумала, що він буде ідеальним Грінчем,
— сказала Спілманн.

Її відео набрало понад 10 мільйонів переглядів у TikTok. Втім, деякі користувачі сказали, що фарбування Ріццо є "жорстоким поводженням з тваринами". Вона відповіла на коментарі щодо барвника, сказавши, що він створений спеціально для тварин, підходить для собак і "повністю безпечний".


Шнауцер Ріццо перетворився у Грінча / Фото SWNS

Чимало користувачів соцмереж пишуть, що у Ріццо дуже сумний вигляд, й пов'язують це саме з новим образом. Але Спілман сказала, що сумну поведінку Ріццо пояснюють його породою, а насправді він "дуже щаслива душа".

Господарка цуценяти розповіла, що погляд Ріццо привертає шалену увагу, коли вони виходять за межі дому. Люди божеволіють від його хутра та одразу роблять фото з ним.


Ріццо в "старому" образі / Фото SWNS

Ми дуже чекаємо Різдва. Сподіваюся, наш маленький Грінч не вкраде подарунки,
сказала "матуся" Ріццо.


Ріццо-Грінч / Фото SWNS

Попри негативні коментарі, які отримала родина, багато глядачів висловили підтримку – їм подобається фарбоване хутро Ріццо. Один із глядачів прокоментував: "Він має чудовий вигляд! Як грумер скажу, що це ні в якому разі не шкодить йому".