Як ведмідь спричинив затримки в аеропорту Дубая

Літак Iraqi Airways призначався до Багдада, але, як повідомляється, затримався на годину через інцидент. Пасажирів попросили вийти, поки ведмедя заспокійливо знімуть з літака.

Дивіться також "Таке буває раз у житті": фотограф "зловив" рідкісний кадр із соколом

Авіакомпанія Iraqi Airways заявила, що не винна у втечі ведмедя. Екіпаж літака співпрацював з владою Об'єднаних Арабських Еміратів, яка направила спеціалістів, щоб заспокоїти тварину та витягти її з літака.

На відеоролику, опублікованому в соціальних мережах, капітан літака просить вибачення перед пасажирами за затримку зльоту в п'ятницю через втечу ведмедя з ящика у вантажному відсіку.

Згодом Iraqy Airways заявила, що транспортування ведмедя було виконано відповідно до закону, а також процедур і стандартів, затверджених Міжнародною асоціацією повітряного транспорту (IATA).

Ведмедя намагалися зняти з літака: дивіться відео

Літак летів до столиці Іраку

Авіакомпанія повідомила, що ведмідь летів із Багдада до Дубая. Але людина, яка виступає у відеоролику, припускає інше, кажучи, що літак запізнився на годину на рейс до Багдада, і що пасажирів попросили висадитися, доки проблема не буде вирішена.

При цьому Міжнародний аеропорт Дубая, який є найбільш завантаженим у світі, відмовився від коментарів. Згодом представник Iraqi Airways підтвердив, що ведмедя справді транспортували до столиці Іраку. Ім'я власника тварини залишилося анонімним.

Чому в салоні літака опинився ведмідь?

Утримання хижих тварин як домашніх тварин в Іраку – особливо в Багдаді – стало популярним серед багатих.

Влада намагається забезпечити виконання законодавчих положень щодо захисту диких тварин. Раніше поліція Багдада закликала громадян допомогти владі запобігти випущенню таких тварин на вулицях міста або потраплянню в ресторан як екзотичні страви.