Фотограф "зловив" рідкісний кадр із соколом

Енді Мар живе у графстві Корнуолл на південному заході Англії. Мар розповів, що якось, коли він займався своїм хобі, фотографуючи птахів у польоті, один з них вирішив різко спікувати в його напрямку і відлетів у бік лише в останню секунду.

Дивіться також Кинула виклик гравітації: левиця вертикально "застигла" на дереві, рятуючись від 7 левів-самців

Це був боривітер – хижий птах роду соколів. Їх часто можна помітити в Англії, вони ширяють над луками, вистежуючи польових мишей та іншу здобич.

Свою назву боривітер отримав за звичку час від часу зависати на одному місці в повітрі, вистежуючи здобич, тримаючись проти вітру і ніби переборюючи його. Коли птах почав стрімко знижуватись у його бік, Мар навів на нього фотоапарат і зробив серію знімків.

Сфотографувати птаха в польоті цілком можливо, це не завжди складно… Але зробити такий кадр під час руху – велика рідкість, особливо коли птах летить просто на вас. Таке трапляється лише раз у житті,
– додав фотограф.

Пізніше, коли фотограф переглядав відзняті кадри, він, за власними словами, був абсолютно вражений тим, що йому вдалося "зловити".

Такий кадр – велика рідкість / Фото Енді Мар

Мар каже, що йому дуже пощастило, оскільки на камері були виставлені правильні налаштування.

У парку "Тузлівські лимани" показали величезних метеликів

Метеликами захоплюються усі. Хтось звертає увагу на забарвлення та форму, а інші – на розміри.

Так, Національний природний парк "Тузлівські лимани" поділився унікальними фото метеликів, які поширені в Україні. Розмах крил деяких з них сягає 15 сантиметрів. У межах парку відмічено понад 350 видів.