Як жінці вдалося зафіксувати момент

Роза Сварт зазначила, що через постійну зайнятість на роботі, вона з чоловіком не часто відвідувала парк. Але після двох тижнів ранніх підйомів, нескінченних приготувань і невпинних пошуків нарешті відчула втому, і хотіла відпочити наступного дня.

Дивіться також Продовжує бешкетувати: видра, яка викрадає дошки у серферів, ефектно уникла упіймання

Попри моє тверде рішення залишитися в таборі, чоловік переконав мене у зворотному. Жартуючи наді мною, він попередив, що може зустріти щось незвичайне, наприклад, "лева на дереві". Ці слова змусили мене передумати,
— сказала Роза.

Пара їхала шосе S28, прямуючи на південь. Вони зупинилися навпроти високо прямого дерева і побачили незвичайну картину – н а самій верхівці дерева, сиділа левиця. А під деревом чекали відразу сім левів-самців. У відчайдушній спробі врятуватися від невблаганних самців тварина забралася на вершину дерева.

Левиця "застигла" на дереві рятуючись від 7 левів-самців / Фото LatestSightings.com​

Через деякий час їй стало ніяково, і вона вирішила зістрибнути вниз. Щойно левиця торкнулася землі, леви-самці кинулися за нею в погоню. Левиця втекла в густий підлісок і зникла з поля зору.

Вчені показали рідкісні кадри, як пів сотні акул накинулися на кита

Тигрові акули вважають за краще жити на самоті, проте все змінюється, коли посеред океану з'являється тіло мертвого кита – він виділяє особливий запах, який здається акулам вельми привабливим. У результаті вони злітаються на нього, як мухи на варення, і бенкетують, поки від кита не залишиться нічого.

Дослідникам рідко вдається зняти "свято живота" на рештках морських гігантів. Втім, цього разу все ж кадри зробили. Кадри було знято біля узбережжя Квінсленду (Австралія) за допомогою дрона, що пролітав повз – на відео видно скупчення орієнтовно 50 акул, які вгризаються в тушу померлого горбатого кита.