Ведмедю стало спекотно і він заліз в чужий басейн

Сімейство з Массачусетсу (США) переконалося, що в спекотну літню погоду не лише людей тягне скупатися та освіжитися. Вони показали на відео вторгнення тварини.

Дивіться також "Балет в океані": чоловік "спіймав" на відео як три горбаті кити стрибають в унісон

Домовласниця зняла на відео причину того, чому вони з родичами не змогли скористатися своїм же власним басейном. Виявляється, басейн сподобався ще й ведмедеві, який вліз у воду і явно насолоджувався приємною прохолодою.

Втім, треба віддати звірові належне – совість у нього таки залишилася. Почувши крики господарів басейну, що долинали з дому, він виліз із води та втік.

Як ведмідь освіжився в басейні: дивіться відео

Собаці стало жарко і він заліз у фонтан

Собака на прізвисько Вела, який разом із господаркою живе в Оренсі (Іспанія), вирішив, що йому для купання відмінно підійде один із міських фонтанів. Це все туристи встигли зняти на відео.

Поки власниця собачки Аніна Кастілья Пелаєс розмовляла в кафе з подругою, її вихованець втік разом із повідцем і вирушив на пошуки прохолоди. І віднайшов, що шукав, у фонтані. Все б нічого, але, на жаль, пустувати в міських фонтанах заборонено, тому Аніні довелося всіма силами виманювати Велу з води, і це виявилося непросто. Поки дівчина намагалася схопити собаку, що розігрався, біля фонтану зібрався натовп.