Прагнучи вибрати найкраще ім’я для самки, співробітники організували онлайн-опитування. Яка кличка перемогла в результаті – нижче у матеріалі!

Читайте також Стадо слонів у Африці поласувало апельсинами зі зламаної вантажівки: курйозне відео

Як назвали жирафа без плям

В лідерах були імена мовою народу суахілі:

  • Фіраялі (незвичайна),
  • Шакірі (неперевершена),
  • Джамелла (чудова),
  • Кіпеке (унікальна).

Свої голоси віддали майже 40 000 людей. І ось зоопарк заявив, що зупинив свій вибір на Кіпеке. Воно перемогло з перевагою 6 000 голосів.

Унікального жирафа без плям назвали Кіпеке / Фото Brights Zoo

Експерти установи дійшли висновку, що Кіпеке є єдиним задокументованим незаплямованим сітчастим жирафом у всьому світі.

Що робить її такою рідкісною? Простіше кажучи, вона народилася без плям. Ми знаємо, що востаннє це відбувалося 1972 року у Токіо, Японія,
— йдеться у заяві.

У зоопарку "Брайтс" також повідомили, що Кіпеке "одразу прийняли усі жирафи". Вони ставляться до неї так, як вважають, що вона нічим не відрізняється від будь-якого іншого жирафа, народженого тут, у зоопарку.

У зоопарку США народився унікальний жираф без плям

У зоопарку штату Теннессі стався надзвичайний випадок – на світ з'явився дивовижний жираф. Ця унікальна тварина виділяється серед інших представників свого виду відсутністю плям.

У дикій природі важливість плям для маскування жирафів важко переоцінити. Ці величні істоти покладаються на свої характерні індивідуальні візерунки, щоб органічно вписуватися в навколишнє середовище й уникати хижаків. Проте ця тварина має однорідний коричневий колір.