Всеукраїнський марш за права тварин: 5 важливих аргументів прийти

17 серпня 2021, 13:12
Читать новость на русском

Джерело:

UAnimals

Гуманне ставлення до тварин – це необхідність сучасного життя. Втім, в Україні, на жаль, досі доводиться боротися з жорстоким поводженням із тваринами у контактних зоопарках, дельфінаріях, на притравочних станціях, хутряних фермах та просто на вулицях.

За ініціативи гуманістичного руху UAnimals 5 вересня пройде Всеукраїнський марш за тварин. Одночасно у багатьох українських містах тисячі людей вийдуть із вимогами заборонити дельфінарії, хутрові ферми та інші знущання з тварин.

Важливо Кіт з притулку чи вулиці: що потрібно знати перш, ніж заводити нового улюбленця

Всеукраїнський марш за захист тварин – 2021

Марш почнеться о 12:00 5 вересня, головна локація – Парк Шевченка у Києві. Одночасно зі столичним маршем пройдуть і регіональні. Акція має на меті об'єднати усі міста і містечка, де є люди, небайдужі до долі тварин.

Нас дістало, що знущання з тварин все ще продають як розваги. Нас дістало, що живодерів виправдовують суди. Нас дістало, що жорстокість до тварин з кожним днем лише множиться. Годі ігнорувати страждання тварин! Годі знущань!
– закликають активісти.

Вже є окремі міста, у яких активісти створили фейсбук-сторінки для комунікації учасників. Тут ви можете дізнатися детальнішу інформацію про локацію події.

Не так багато речей є важливішими за здоров'я та щастя ваших улюбленців. Для того, щоб бути здоровими та енергійними, їм потрібна справді якісна їжа. Purina® створена спеціально для того, щоб задовольнити усі потреби тварин.

Чому важливо долучитися до маршу

Майбутнє України залежить від нас, і варто боротися за те, щоби це майбутнє було гуманним. А таким воно не може бути без гуманного і дбайливого ставлення до тварин. 

Україні ще є куди рости у цій галузі, наприклад, необхідно законодавчо заборонити хутряні ферми та притравочні станції, де вбивають безпритульних та диких тварин. До того ж у державі не введена заборона на експерименти над тваринами та тестування на них різних речовин.


Тварина не може сама себе захисти від свавілля людини / Фото з фейсбуку UAnimals

Основні гасла, які використовує UAnimals, чітко транслюють найважливіші посили маршу:

  • "Захист слабких – це справа сильних"
  • "Хутро – це криваве жлобство"
  • "Тваринам не місце у цирку"
  • "Мама потрібна їм більше, ніж тобі шуба"
  • "Тварини не можуть сказати «годі знущань», а ти можеш!"


Марш у Києві за захист тварин / Фото з фейсбуку UAnimals

До речі Ні експлуатації, фотопослугам і жорстокості: в Україні ухвалили важливий закон про захист тварин

Як марші на захист тварин проходили раніше

Марш на захист тварин – добра традиція, започаткована у 2017 році. У перші роки в Києві зоозахисники і небайдужі до долі тварин збиралися біля пам'ятника Шевченку. У 2019 році акція набула декількатисячного масштабу і пройшла одночасно у 24 містах.

Всеукраїнський марш на захист тварин у 2020 році через карантин вперше провели не на вулиці, а онлайн. Відбулося це за допомогою штучного інтелекту – використання технології faceswap від українського застосунку Reface. 

У 2021 році офлайн-мітинг повертається: активісти сподіваються, що кількість учасників перевищить усі попередні рази.