На волю випустили пташенят вухатої сови, яких врятували піхотинці

Сьогодні, 14 серпня, пташенят вухатої сови, яких врятували бійці морської піхоти, випустили на волю. Про це повідомив директор Одеського зоопарку Ігор Беляков.

Дивіться також "Це добрий знак": вулицями Києва гордовито розгулював лелека – миле відео

Тоді тваринки були маленькими та потребували дбайливої допомоги.

Одному із совенят бійці дали ім'я Стіч на честь свого побратима на позивний Стіч, який героїчно загинув у війні з російськими нелюдями,
– каже директор.

До зоопарку їх доставив боєць із позивним "Гагарін". Тривалий час в Одесі совенят доглядали та готували до самостійного життя. Тепер їх відпустили у дику природу.

На волю випустили пташенят вухатої сови / Фото з фейсбуку Ігоря Белякова

Пташок врятували воїни 35-ї окремої бригади морської піхоти ще в липні / Фото з фейсбуку Ігоря Белякова

Воїн ЗСУ подружився з допитливою лисицею

Українські захисники поміж боротьби за нашу землю та обстрілів встигають приділяти час маленьким друзям. Мовиться про тваринок, які частенько заходять на позиції ЗСУ.

Позиції воїнів часто розташовані у різних заростях далеко від людських осель, тому гостями можуть ставати й дикі звірі. Саме так і сталося з одним із військовослужбовців – він потоваришував з лисицею. Так, захисник опублікував у соціальних мережах милі і водночас приголомшливі кадри свого знайомства з надзвичайно допитливою лисицею.

Ймовірно, тварина забрела на позиції українських захисників у пошуках їжі, але раптом зацікавилася бійцем, який відпочивав на кариматі. Спершу руда обережно підібралася до нього ззаду, а потім почала обнюхувати його голову.