Нещодавно Воллі заліз на чужий моторний човен і без тіні вагань катався ним, як вершник на коні. Відповідне відео у твітері опублікувала компанія Clonaklilty Distillery: саме їм належить цей човен.

Важливо Здорова шкіра та сяюча шерсть кота: видимий результат за 3 тижні з Purina ONE®

Воллі катається на човнах і навіть ламає їх

У Clonaklilty розповіли, що Воллі ніяк не пошкодив їхній човен і вони були дуже раді його бачити та допомогти йому насолодитися відпочинком.

Морж мандрує водами Ірландії, активно переміщаючись. Нещодавно його бачили біля Клонакілті, згодом – на островах Сілли та березі Ардмору. Усе це – територіальні води Ірландії. У них морж почуває себе як господар. Принаймні так він себе поводить. Літньою розвагою для Воллі стали застрибування на човни.

Морж Воллі катається на човні: дивіться відео

Декілька разів очевидці повідомляли, що якийсь морж застрибнув на їхній борт. Оскільки інших моржів в Ірландії, окрім Воллі немає, очевидно, що це все його витівки.

Нагадаємо В Ірландії вперше побачили моржа: як він там опинився – фото, відео

Воллі любить лежати на якісь поверхні, щоб його несло течією. Поки він був на островах Сіллі, для нього зробили спеціальний понтон. Він мав зменшити збитки людям: коли кремезний Воллі стрибає на човни, то часто їх пошкоджує. Проте Воллі зробив по-своєму, і просто відплив в інший район.

Зоозахисники порадили очевидцям не наближатися до Воллі та не порушувати його простір.

Пригоди моржа Воллі: головне

  • 17 березня в Ірландії вперше в історії побачили моржа.
  • Припускають, що він пішов у сплячку на айсбергу поблизу Гренландії, а потім дрейфував на південь.
  • Води Ірландії – не середовище існування моржів. Вони живуть на узбережжі Аляски, Сибіру, Камчатки, арктичної Канади та Гренландії.
  • Моржа назвали Воллі і за його мандрами стали активно спостерігати у ЗМІ. Він вже відвідав сусідній з Ірландією Уельс, але згодом повернувся до "рідних вод".