Велетенського моржа побачили мешканці південно-західної провінції Керрі. Вони прогулювалися пляжем, коли на їхніх очах на берег вилізла тварина розміром, як корова.

Цікаво Рятують безпритульних: як виглядає котячий рай в Івано-Франківську

Моржі – арктичні тварини, які не живуть в Ірландії. Ймовірно, звір заснув на крижині й доплив до ірландських берегів.

Алан Хуліхен та його донька Муірен, які побачили моржа на відстані усього 50 метрів, спершу подумали, що то тюлень.

Ми з донькою гуляли пляжем біля маяка. Морж вибрався з води на камені та влаштував нам невелике шоу. Спершу я думав, що це тюлень, однак потім ми побачили бивні. Він ніби стрибав по каменях. Він був масивний, розміром з бика чи корову, – розповідають очевидці незвичного явища.

Ірландський біолог Кевін Фленнері зазначив, що це перший випадок, коли моржа побачили на території Ірландії.

Він з Арктики. Я б сказав, що відбулося наступне: він заснув на айсбергу і відплив, а потім вже опинився надто далеко — посеред Атлантики або десь ближче до Гренландії. Наразі він, напевно, дуже стомлений і голодний, – міркує біолог.

Науковець радить не чіпати моржа та не заважати йому, щоб звір мав змогу відпочити. Батько й донька, які першими побачили тварину, сподіваються, що морж зуміє знайти собі їжу.

Вам сподобається Улюбленці королеви й не тільки: 6 цікавих фактів про собак породи коргі

Моржі

– великі тварини вагою до 2 тонн, які живуть на узбережжі Аляски, Сибіру, Камчатки, арктичної Канади та Гренландії. Існує 2 види моржів: тихоокеанські та атлантичні.