Група вчених з Університету Вашингтона підтвердила те, про що ми всі інтуїтивно знали, – домашні тварини мають надзвичайну здатність знижувати рівень стресу та тривоги. І для цього вистачає всього 10 хвилин погладжування.

Читайте Акція від GOURMET™: реєструй чеки і вигравай цінні призи

Однак вони виявили ще одну унікальну властивість собак, і про це трохи згодом.

Про дослідження

  • Науковці під керівництвом докторки Патрісії Пендрі провели дослідження, до якого залучили понад 300 студентів університетів.
  • Під час експерименту вони надавали їм терапевтичних собак і спостерігали за тим, як змінювалося їхнє самопочуття.


Собак здатні зменшити стрес і тривогу / Фото unsplash

  • З’ясувалося, що ті студенти, які проводили час з тваринами, були набагато спокійнішими та мали кращі результати у навчанні, ніж ті, хто не брав участі у щотижневих годинних зустрічах з тваринами.

Це справді потужна знахідка. Університети роблять велику роботу, намагаючись допомогти студентам досягти успіху в навчанні. Однак це дослідження показує, що традиційні підходи до управління стресом не настільки ефективні для цієї групи населення у порівнянні з програмами, які зосереджені на взаємодії з терапевтичними собаками,
– сказала Пендрі.


Проведення часу з собаками може покращити успішність у навчанні / Фото unsplash

Отже, наука знову довела, що собаки справді є найкращими друзями людей. І незважаючи на те, студент ви чи ні, правда полягає в тому, що всі ми можемо проводити невелику терапію з нашими домашніми улюбленцями.


Собаки мають терапевтичний вплив на людей / Фото unsplash