Вагітна жінка відбила свою собаку в орла

Майбутня мати вирушила на неквапливу прогулянку в супроводі свого вірного вихованця. Раптом згори спустився хижий птах і агресивно напав на собаку Тіну, намагаючись її вирвати. Сміт швидко втрутилася, завдавши два потужних удари в груди хижака, успішно захистивши свого песика.

Дивіться також "Місія неможлива": жителі Алабами декілька днів намагалися зловити козла Біллі – кумедне відео

На неї напав найбільший птах, якого я бачила у своєму житті, я на 99% впевнена, що це був орел. Він схопив її, і мені довелося стукнути його в груди стільки разів, щоб він відпустив її, а потім він напав знову,
— розповіла жінка.

Англійка поділилася, що під час нападу птаха її собака "кричала і плакала" від страху. Хоча зустріч між вагітною жінкою та птахом-нападником тривала лічені секунди, вона здалася їй цілою вічністю. Жінка підкреслила, що крилатий хижак значно більший і за неї, і за її собаку Тіну.

Випадкова перехожа опинилася в заплутаній ситуації. Проявивши хоробрість, вона втрутилася, щоб відбити орла, який зробив другу сміливу спробу схопити заплановану "здобич". Жінка також погодилася, що птах був схожий на орла.

Тіна з власницею Марікою Сміт / Фото Daily Star​

Сміт додала, що у птаха було блакитне кільце навколо однієї з його ніг, а великий дзьоб, кігті та крила були більші за неї.

Коли Тіну відбили вдруге, неназвана пара зупинила машину та допомогла жінці доставити свою улюбленицю до ветеринара. Собака була травмована, зокрема мала порізи на очах. Її рани обробив місцевий спеціаліст.

Зі слів Сміт, нині Тіні почувається добре, але після нападу була "дуже засмучена" та проспала більшу частину дня.

Собака повернувся до господарів через 12 років після зникнення

У США через 12 років знайшовся пес на прізвисько Міньйон, який зник, коли йому було 3 роки. Пес зник у 2011 році, вибігши через ворота і більше не повернувшись до своїх господарів.

У відчайдушних пошуках сім'я невтомно обшукувала різні собачі притулки по всій Аризоні, не залишаючи надії. Вони розмістили рекламу повсюди, звернулися до своїх сусідів. Втім, попри зусилля, улюбленця так і не вдалося знайти.

Через 12 років до родини зателефонувала польова офіцерка з контролю за тваринами округу Марікопа Аліса Санфорд і повідомила, що знайшовся безпритульний собака. У нього виявили чип, відсканували і зателефонували власникам.