Чоловік вирішив порушити правила, щоб отримати незабутній знімок

Людям радять триматися на безпечній відстані, оскільки ці величезні тварини часто можуть бути небезпечні та непередбачувані. Однак, один чоловік вирішив порушити правила, щоб отримати незабутній знімок.

Дивіться також Хотів заощадити: чоловік придбав двох тхорів під стероїдами, а не бажаних пуделів

Від бізонів рекомендується триматися на відстані щонайменше 23 метри. Але турист, який відвідав Єллоустонський національний парк, зазнав нападу й отримав травми, підійшовши занадто близько.

На території парку площею 2,2 мільйона акрів мешкає понад 200 видів тварин, включно з ведмедями гризлі, вовками, лисими орлами й гірськими левами. Крім того, у парку мешкає найбільша в Північній Америці популяція бізонів – близько 4 700.

Під час нещодавнього відвідування Єллоустонського національного парку між туристом і бізоном сталася зустріч. На кадрах видно чоловіка, що лежить на землі, а над ним величезний бізон. Тварина помітно стривожена й притулена головою до тіла чоловіка.

Чоловік вирішив порушити правила, щоб отримати незабутній знімок

Чоловік вирішив порушити правила, щоб отримати незабутній знімок / Фото touronsofyellowstone / Instagram​

Багато людей у коментарях засудили чоловіка за те, що він підійшов надто близько до величезного бізона.

Ну і ну! Якщо він хотів зробити селфі, то в підсумку отримав незабутню фотографію,
— написав один із них.

Влада наполегливо застерігає громадськість не наближатися до бізонів на відстань 25 ярдів (приблизно 23 метри). Попри свою, здавалося б, грайливу та цуценячу поведінку, ці великі ссавці можуть досягати приголомшливої ваги до 2 425 фунтів (майже 1 100 кілограмів) і розвивати швидкість до 35 миль / годину (56 кілометрів / годину).

Отже, для людей вкрай важливо підтримувати безпечну дистанцію, оскільки ці істоти можуть проявляти непередбачувану та небезпечну поведінку.

До слова, на сайті Служби національних парків мовиться, що бізони завдали більше травм людям у Єллоустоуні, ніж будь-які інші тварини.