Той-пуделі виявились накачаними гормонами хижаками – тхорами. Як так трапилося, розповідаємо нижче!

Читайте також Як дві краплі води: чи можуть тварини народжувати близнюків

Чоловік придбав двох тхорів замість той-пуделів

Аргентинець придбав на місцевому ринку двох той-пуделів. Однак під час першого відвідування ветеринара виявилось, що йому продали хижаків замість собак.

Продавці ринкової лавки, де чоловік придбав домашніх тварин, насправді аферисти. Цих недобросовісних людей визнали винними в розведенні білих істот, яких накачували гормональними ін'єкціями відразу після народження.

Крім того, вони розчісували шерсть тварин так, щоб підкреслити їх пухнастий вигляд. Ця складна схема зрештою включала незаконну торгівлю тхорами, вміло замаскованими та неправдиво виданими за маленьких собак.

Той-пудель (зліва) та тхір (справа)

Той-пудель (зліва) та тхір (справа) / Фото Mirror​

Тхори та пуделі: невже дійсно схожі

Журналісти підкреслили чіткі візуальні характеристики цих тварин. Примітно, що тхори відрізняються загостреними носами та мордами, а їх шерсть іноді може бути схожа на цуценячу. Цікаво, що той-пуделі, широко улюблена та недешева порода, мають разючу схожість з тхорами з точки зору розміру.

У ЗМІ наголосили, що цей випадок – не перший. Раніше на ринку La Salada жінці продали великого тхора під виглядом чихуахуа.

Зазвичай той-пудель коштує в США майже 1 000 доларів, а тхора можна придбати всього за 75 доларів. Тхори також є чудовими домашніми тваринами, тому, можливо, це не було повною втратою — ці маленькі пухнасті гризуни надзвичайно пустотливі та грайливі, їх навіть можна дресувати, як маленьких собак,
— зазначили в медіа.

Очевидно, що хижакам не вистачає типової собачої вокалізації, наприклад гавкання, і вони обмежуються шиплячими звуками.

Крім того, надійні заводчики наголошують на важливості відповідальності покупців і пропонують можливість перевірити стан тварини. Однак, якщо хтось вирішить імпульсивну покупку на ринку, перший візит до ветеринара може призвести до розчарування.