Власники тримали тварин вимирущого виду у клітці, звідки звірам вдалось вибратись. Тепер тигри звикають до нового місця та багато плавають у воді.

Цікаво Кіт з притулку чи вулиці: що потрібно знати перш, ніж заводити нового улюбленця

Два тигри втекли від господарів

Тигри встигли прогулятись по вулицях Х'юстона та Сан-Антоніо. Тварини покинули своїх господарів та подались шукати інший притулок. Згодом їх офіційно вилучили у власників та перевезли у заповідник, який радо прийняв нових звірів.

Ранчо Cleveland Amory Black Beauty розташоване в Мерчісоні, штат Техас, та займає площу 566 гектарів. Організація захисту тварин утримує заповідник, наповнений ведмедями, тиграми та іншими тваринами, які були вилучені у власників через торгівлю екзотичними домашніми звірами та інші порушення.Загалом на ранчо проживає 800 звірів, які провели все життя у клітках.


Тигр у заповіднику Black Beauty Ranch / Фото People

Влада вилучає тварин з неприйнятних умов, після чого вони потрапляють у великі природні середовища, де є місце для прогулянок та відпочинку. Тиграм до вподоби нове місце, тут вони тішаться траві та деревам, але улюблена їхня розвага – це вода, у якій тварини рятуються від спеки та весело хлюпочуться.


Тигри полюбляють хлюпатись у воді / Фото People


Новий дім до вподоби звірам /Фото People

До теми Всесвітній день лева: що ви не знали про цих величних тварин