Згодом спеціалісти встановили, що у малюка п'ята лапка. Цуценя іронічно назвали Шанель №5 і стали постити з нею тікток-відео.

Дізнайтеся У чому переваги стерилізації кішки і який догляд потрібен після операції

Цуценя із п'ятьма лапками

Зоозахисницька організація Norcal bully breed rescue, яка опікується цуценям, стала викладати із нею кумедні кадри. Малютка бульдог стала дуже популярною у мережі: одне з відео за лічені дні набрало 9 мільйонів переглядів.

На "зайвій кінцівці" видно маленьку стопу з трьома пальцями і трьома подушечками. Хто власники незвичного бульдога – невідомо. У зоозахисників він опинився з ветеринарної клініки. На жаль, там не знали його долі.

Ветеринар підтвердив, що у Шанель п'ять ніг. В одному з відео опікун пояснив, що невідомо, що лікарі робитимуть з ногою. Ймовірно, що вона залишиться, якщо не заважатиме розвитку. Зараз цуценя вже навчилося ходити, однак не спирається на п'яту кінцівку.


Цуценя вже навчилося ходити, однак на 5 лапу не ступає / Скриншот з відео

Шанеллю № 5 наразі опікується прийомний вихователь з Norcal Bully Breed Rescue. Далі їй шукатимуть люблячу родину.

Цікаво Ветеринарка модернізовує французьких бульдогів: довша морда, але без проблем з диханням

Що це за притулок для бульдогів

  • Norcal Bully Breed Rescue – це патронатна служба порятунку, розташована в районі Сакраменто у Каліфорнії.
  • Особливість цього притулку у тому, що по факту притулку як такого немає. Усі вихованці перебувають у люблячих прийомних сім'ях
  • Друга важлива деталь – зоозахисники займаються порятунком лише бульдогів – однієї з найпопулярніших порід США.
  • Усі собаки у зоозахисників такі, які були б "неприйнятними" у звичайних притулках. Це песики із серйозними травмами, вагітні собаки, яких не хочуть усиновлювати, боязливі чи агресивні бульдоги.