Найстаріша у світі курка живе в розкоші

Тварина досягла разючого віку 20 років і 272 днів. Як їй живеться – нижче у матеріалі!

Дивіться також Щоб поласувати ірисками: в мережі завірусилося відео з оленем, який вдерся до кондитерської

Попри похилий вік, Арахіс не втрачає своєї індивідуальності.

Арахіс — маленька нахабна курочка: якщо вона не отримає вранці свій чорничний йогурт, я обов'язково про це дізнаюся. Вона здорова та розпещена,
— розповіла її власниця, Марсі Паркер Дарвін.

Можливо, зараз у курки й доволі безбідне існування, але її життя починалося зовсім не так. Її кинула квочка ще до того, як та вилупилася. Коли Дарвін, яка живе на фермі в штаті Мічиган (США), знайшла її яйце, вона вирішила, що воно протухло. Американка підібрала його та вже збиралася кинути в ставок, щоб черепахи з'їли, коли почула зсередини скреготливий звук.

Тоді жінка обережно витягла її з яйця, і в руці вже сиділо маленьке мокре пташеня. Згодом Дарвін спробувала повернути курча квочці, але та не захотіла його приймати, і фермерка вирішила виростити курча сама. Вона принесла його в дім, тримала під лампою, вчила їсти й пити, а через маленький розмір назвала Арахісом.

Фермерка вирішила виростити курча сама / Фото Guinness World Records​

Минув майже 21 рік, а курка досі живе в тій самій вітальні та прекрасно уживається з іншими тваринами американки, зокрема з кішками та собаками. Дарвін розповіла, що намагалася залишити Арахіса на вулиці, але курча відмовилося. Тепер курка любить сидіти на колінах у своєї господині та навіть дивиться з нею телевізор.

Арахіс лише на два роки молодша за найстарішу курку в історії Маффі, якій було 23 роки та 152 дні, коли вона померла 2011 року.

Найвищий собака у світі захворів на рак

Німецький дог, якого звати Зевс – найвища у світі собака, що потрапила до Книги рекордів Гіннеса, захворів на рак. Трирічний пес живе в Бедфорді, штат Техас, США у родині Бріттані Девіс. Його зріст становить 1,046 метра.

У найвищого з нині живих собак-самців Зевса діагностовано рак кісток. Ветеринарні лікарі порадили ампутувати йому праву передню лапу. Також, імовірно, йому доведеться пройти променеву та хіміотерапію.