Жінка віднесла в притулок чихуахуа, яке підібрала на вулиці й назвала Пейдей. Собаці було важко прижитися у новій сім'ї й здавалося, що він постійно нещасливий. Крім того, через характерний прикус на його мордочці завжди був "злий вираз".

Цікаво Перший рік життя собаки: що важливо знати кожному власнику

У притулку Пейдей також не сподобалося. Він не був енергійним та грайливим, адже постійно всього боявся. Його лякали будь-які нові люди та ситуації.

Працівники намагалися знайти собаці родину, але ніхто ним не цікавився. Тоді у притулку вирішили купити для Пейдей рекламу в ефірі відомого телеканалу Fox News. Так сподівалися знайти професіонала, якого не збентежить проблемна поведінка чихуахуа, впорається з дресуванням та допоможе тварині адаптуватися.


Чихуахуа Пейдей / Фото Wisconsin Humane Society

Через декілька хвилин після того, як портрет чихуахуа з його "злою" посмішкою показали в ефірі, до притулку подзвонили. Чоловік, якого звали Дуайт повідомив, що це його собака, яка вважалася зниклою. Два роки тому він подарував чихуахуа 10-річній доньці, але під час прогулянки пес зірвався та втік.

Читайте також Які породи собак вважаються найграйливішими: результати дослідження

Сім'я не хотіла чекати й негайно виїхала в притулок за втраченим улюбленцем. Коли Пейдей побачив, хто його забирає, він одразу змінився й став надзвичайно радісним.

Дивіться відео зустрічі собаки з втраченою сім'єю: