Цепполе дуже любить купатися в сусідському басейні

Ерін Фарлі, щаслива власниця собаки-компаньйона, порадувала користувачів соціальних мереж кумедним відео. На кадрах видно, як пустотливий пес Цепполе спритно пересувається сусіднім двором, щоб насолодитися імпровізованим купанням у привабливому басейні сусіда.

Дивіться також Зухвала спроба проникнення: величезний алігатор хотів залізти в дім по стіні – моторошне відео

Під час нещодавнього випадку жінка, на ім'я Фарлі, поділилася захопливою історією про несподівані дії свого собаки. За словами Фарлі, раніше вона отримала дозвіл від сусідів, щоб Цепполе купався в їхньому дворі. Однак це було у присутності як сусідів, так і самої Фарлі.

Дивно, але цей досвід, здається, справив незабутнє враження на собаку. У неї вже виробилася звичка перестрибувати через паркан і таємно займатися несанкціонованими запливами у сусідському дворі. Навіть коли жінка гналася за своїм пустотливим вихованцем, той лише тікав від неї.

Фарлі вирішила поділитися зі своїми сусідами відео, яке зафіксувало ці кумедні моменти. На її радість, вони знайшли цю ситуацію смішною та чарівною. Зрештою, хто міг би сердитися на такого милого пухнастого порушника?

Як Цепполе порушує приватність сусідів: дивіться відео

Ведмідь вирішив освіжитися в чужому басейні

Сімейство з Массачусетсу (США) переконалося, що в спекотну літню погоду не лише людей тягне скупатися та освіжитися. Вони показали на відео вторгнення тварини – басейн сподобався ведмедеві, і той вліз у воду і явно насолоджувався приємною прохолодою.

Втім, треба віддати звірові належне – совість у нього таки залишилася. Почувши крики господарів басейну, що долинали з дому, він виліз із води та втік.