В Сінгапурі запустили перший у світі "котячий круїз"

Мовиться про "бліц"-круїз тривалістю у 2,5 години. Його назвали "Purrfect", що є каламбуром зі слів "шерсть" та "неперевершено".

Дивіться також Неймовірний момент: фотографиня опинилася в оточенні вовчої зграї в Арктиці - шокуючі кадри

Коти та власники піднімуться на борт розкішного корабля Royal Albatross, який тепер обладнаний для котів майданчиком, лаунжем і гамаками. Протягом круїзу 130 пасажирів-людей та 15 пасажирів-котів будуть насолоджуватися розкішною вечерею на заході сонця біля курортного острова Сентоза.

Пухнастим пасажирам запропонують елітний котячий корм "Trial Pack Cat Food", виготовлений з курки або яловичини. А господарі тим часом будуть ласувати вечерею із кількох вишуканих страв. У поточному меню – креветки, лосось, курка та популярний в цьому регіоні світу торт "Павлова".

Кішки та кошенята зможуть відчути неперевершену котячу розкіш — власну дизайнерську приватну каюту з гарантованим видом на море.

Як проходитиме подорож / Фото tallship.com.sg

Крім того, до уваги пасажирів майстер-класи з навичок поводження з котом від провідних котячих експертів.

Яка вартість?

Вартість круїзу складає від 225 доларів за одного дорослого пасажира до 750 доларів на двох із додатковими послугами. А ось для котів у супроводі власника – круїз безплатний.

Інструкції для пасажирів передбачають, що під час круїзу всі коти повинні перебувати під наглядом власника та мати зручну шлейку та повідець з міркувань безпеки. Усі пухнастики мають бути щеплені, стерилізовані, вільні від паразитів і старші чотирьох місяців, щоб насолоджуватися видом на захід сонця.