Щось вбило 75% тварин: в одному з зоопарків сталася масова загибель білок
Джерело:
IFLScienceЖахлива трагедія сталася в зоопарку Інокашира в Токіо (Японія). Там унаслідок загадкової події або випадкового отруєння загинули 75% білок, які мешкають у розпліднику.
Унаслідок масової загибелі білок у зоопарку розпочато розслідування. Адже з 40 особин живі тільки 9.
Читайте також Вважалися вимерлими: рідкісні антилопи знову мандрують Африкою
В Токіо у зоопарку сталася масова загибель білок
Відомо, що 4 грудня співробітники зоопарку в межах санітарних заходів дали всім гризунам антипаразитний препарат, а також обприскали їхні клітки інсектицидом.
Однак, незабаром після того, як тварин повернули в клітки, одна зі звичайних японських білок захворіла та померла. Протягом наступного тижня те ж саме сталося ще з трьома десятками тварин – до ранку 11 грудня 31 білка була мертва. Так, з 40 гризунів, які мешкають у зоопарку, живими залишилося тільки 9.
Наразі все ще триває розслідування інциденту. Ми спостерігаємо за 9 білками, що залишилися живими,
– кажуть у зоопарку.
Співробітники розплідника сподіваються дізнатися причину загибелі гризунів, для цього проводять розтин і патологоанатомічні засоби.
Що могло трапитися?
В межах профілактичних дій було використано 3 препарати. Співробітники зоопарку запевняють, що ці ж препарати були використані раніше для лікування білок, і цього разу доглядачі діяли згідно з інструкцією.
В Токіо у зоопарку сталася масова загибель білок / Фото Unsplash
Утім, керівництво зоопарку також визнає, що наразі все ще не можна виключити можливість того, що "гризуни були отруєні саме цими препаратами".
Представники розплідника заявили, що клітки тварин були очищені та визнані безпечними, а тому решта 9 білок повернулися на виставку.
Олені-зомбі з'являються по всьому світу
Спалах захворювання вражає популяції оленів і лосів. Хвороба змушує їх перетворюватися на висушені оболонки, які блукають без мети.
Хронічна хвороба виснаження (ХХВ) викликала занепокоєння в більш ніж половині Сполучених Штатів, а також у Канаді та деяких європейських країнах, включаючи Норвегію, Фінляндію та Швецію. Додатково до зростаючого списку постраждалих регіонів нещодавно було задокументовано випадки хвороби у дворічного білохвостого оленя в Кентуккі.